Praktijknieuws: nieuwe collega!

Vandaag is Lotte officieel beëdigd tot Verloskundige! Super fijn, van harte gefeliciteerd Lotte! Vele van jullie kennen haar van haar eindstage recent bij ons in de praktijk. Wij hebben het volste vertrouwen in de kennis en kunde van Lotte. Daarnaast vinden wij het heel fijn en inspirerend om met haar samen te werken. We zijn dan ook erg verheugt om jullie (eindelijk  ) te kunnen te melden dat Lotte per 1 maart ons team blijvend komt versterken.
Zodoende komt er meer ruimte binnen ons team ons verder te blijven ontwikkelen, en prettig te kunnen blijven werken. Eerlijk is eerlijk, met z’n drieën was het soms ook erg hard aanpoten. Op deze manier blijven we een vast team waardoor we niet met waarneming hoeven te werken.
Wij wensen voor Lotte dat zij net zo veel plezier, vreugde en liefde in dit prachtige vak gaat ervaren zoals wij dat al jaren voelen.
Lieve groeten, Marij, Harriët, Maaike en Lotte.